kontakt@firma-sprzatajaca-warszawa.com


Renowacja marmuru Warszawa

Czyszczenie, krystalizacja, szlifowanie marmuru Warszawa: Połysk, nie de opisania

Czy twój marmur jest matowy, brudny i porysowany? Czas na remont. Możliwych jest kilka interwencji w Warszawie:

  • krystalizacja, która nada marmurowi połysk,
  • błyszczący lakier, który usunie plamy, powierzchowne rysy i nada połysk,
  • szlifowanie, które będzie prawdziwą renowacją marmuru.


Krystalizacja marmuru nie usunie zarysowań i głębokich plam. Otrzymasz połysk i ochronę dzięki działaniu substancji chemicznej. Proces krystalizacji nadaje posadzkom efekt glębokiej i doskonałej czystości, powoduje bowiem reakcję zacieśniania wiązań strukturalnych kamienia, co zwiększa odporność na ścieranie oraz wchłanianie różnego rodzaju zabrudzeń...

Błyszczący lakier, nakładanie powłok polimerowych, to doskonały kompromis, który szoruje, łagodzi zarysowania i płytkie plamy, jednocześnie zapewniając połysk i ochronę.

Metoda polegająca na nałożeniu kilku warstw szybkoschnących powłok akrylowo-polimerowych. Poprzez proces mechanicznego polerowania, pod wpływem odpowiedniej temperatury, powłoka zostaje dodatkowo utwardzona.

Powłoki to rodzaj bezbarwnego lakieru. Tworzą na powierzchni marmuru film zabezpieczający, mają własności antypoślizgowe i poprawiają estetykę poprzez połysk.

Szlifowanie marmuru to odnowienie marmuru, trwa dłużej i jest droższe.

Wykonujemy maszynowe czyszczenie, renowację oraz krystalizację posadzek marmurowych w Warszawie. Wykorzystujemy szorowarki rotacyjne i polerki wyposażone w różnorodne pady czyszczące, polerujące, szczotki lub specjalne pady do krystalizacji marmuru.

Krystalizator w płynie lub w proszku dobieramy w zależności od stopnia zniszczenia posadzki oraz jej przeznaczenia, aby uzyskać optymalny efekt estetyczny i skuteczne oraz trwałe zabezpieczenie powierzchniowe marmuru.

W zależności od zużycia marmuru i wymagań, mamy rozwiązanie do renowacji marmuru, które spełni Twoje oczekiwania. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby ustalić Twoją ofertę na interwencję w Warszawie.

Proszę o ofertę