kontakt@firma-sprzatajaca-warszawa.com


Jak wyczyścić sofę czy narożnik w Warszawie?

iNOVA CLEAN: Pranie kanapy Warszawa

Rozlałeś wino na swojej pięknej sofie?

Podoba Ci się Twoja sofa lub narożnik ale niestety wylałeś na nią wino? Najpierw wchłoń rozlany płyn miękką szmatką i wezwij specjalistę od czyszczenia domowych sof i kanap, aby plama nie wsiąkła na długi czas. iNOVA CLEAN interweniuje w ciągu 24 godzin na terenie Warszawy i w okolicach za pomocą ekstraktora, odplamiacza i całego swojego doświadczenia, aby usunąć plamy z tkaninowych mebli.

Jak uzyskać wycenę czyszczenia tapicerki?

Prosimy o podanie ilości miejsc kanapy, jej wymiarów oraz danych kontaktowych. W ciągu 24 godzin prześlemy Ci wycenę i zorganizujemy przyjazd na Twój adres w Warszawie.

Jak wygląda czyszczenie foteli, krzeseł z tkaniny?

Zdejmujemy poduszki siedzisk, zagłówki i odkurzamy sofę ze wszystkich stron. Stosujemy odplamiacze i uporczywe plamy ręcznie szczotkujemy. Następnie przechodzimy do czyszczenia fotela czy sofy metodą ekstrakcyjną. Rezultaty są spektakularne i natychmiast widoczne. Będziesz zaskoczony kolorem wody wydobywającej się z Twojej kanapy!

Jakie są zalety czyszczenia metodą ekstrakcyjną?

Nasz proces czyszczenia eliminuje roztocza i bakterie z Twojej sofy, aby zmniejszyć ryzyko alergii. Plamy i brzydkie zapachy papierosów, wymiocin, siusiu są eliminowane.

Nasze porady dotyczące sofy i mebli z tkaniny:

  • Jak najczęściej odkurzaj meble z tkaniny
  • Szybko zetrzyj plamę i skontaktuj się z profesjonalistą
  • Czyść sofę regularnie, zanim stanie się zbyt brudna
  • Regularnie pielęgnowana sofa wytrzyma kilka lat dłużej.

W celu uzyskania porady skontaktuj się z iNOVA CLEAN w Warszawie.

Proszę o ofertę